Primar Titu: ”Au fost doi ani plini de provocări și multă muncă! Voi continua cu aceeași seriozitate și implicare”!
Au trecut doi ani de la câștigarea alegerilor locale, iar primarul orașului Titu, Laurențiu Costache, are cu ce se mândri, de la preluarea mandatului până în prezent. Începând cu infrastructura de sănătate, continuând cu educație, sport, infrastructura rutieră, activități edilitar-gospodărești, la transparență, dialog și întâlniri periodice cu cetățenii, toate s-au aflat pe agenda de priorități ale primarului Costache.
”Au fost doi ani plini de provocări, responsabilitate și multă muncă. Nimic din ceea ce s-a realizat în această perioadă nu ar fi fost posibil fără încrederea și sprijinul dumneavoastră”, spune primarul Laurențiu Costache.
”În tot acest timp, am încercat să răspund prin muncă încrederii pe care mi-ați acordat-o. Mai sunt multe de făcut, dar împreună am demonstrat că lucrurile se pot schimba atunci când există seriozitate, implicare și dorința de a construi”, a arătat acesta.
”Vă mulțumesc pentru încrederea acordată și vă asigur că voi continua să muncesc cu aceeași seriozitate și implicare pentru Titu și pentru fiecare locuitor al orașului nostru”, a mai transmis edilul.
